Вибір міста
(Рожище)
підключитись
068-377-42-17
особистий кабінет підтримка
068-377-42-17
зворотній зв'язок акції Додаткові сервіси

Способи оплати

У терміналах:
Перелік терміналів

Увага! При оплаті враховуйте комісію за поповнення - 2 грн!


У Приват24:
(03368)2-11-58, (068)377-42-17

KiberNET утворена в 2010 році на базі мережі maximus і займається підключенням до мережі Інтернет приватних осіб та організацій. Ми пропонуємо підключення до нашої власної кабельної мережі, радіомережі Уарнет та на правах диллера компанії Інтертелеком до безпровідної мережі CDMA. Також ми надаємо послуги проектування, монтажу та обслуговування домашніх і корпоративних комп'ютерних мереж у м.Рожище, займаємось продажем комп’ютерної техніки та аксесуарів.

Використання сучасних телекомунікаційних технологій дозволило компанії зайняти міцне місце на ринку якісних інтернет-послуг. Наша компанія постійно розвивається, співпрацює з іншими інтернет-провайдерами і стежить за новими рішеннями на ринку мережевих технологій. Ми намагаємося впроваджувати прогресивні технології та новітнє обладнання, тим самим постійно збільшуючи пропускну здатність наших каналів. На даний момент користувачі працюють в локальній мережі зі швидкістю 100 Мбіт / сек. Доступ в інтернет здійснюється підключенням по високошвидкісному каналу пропускною здатністю 1 Гбіт/cек.

Ми намагаємося зробити роботу наших клієнтів в мережі максимально зручною та ефективною. На даний момент наша мережа охоплює центр м.Рожище і ми продовжуємо її розширяти.

Технічний відділ нашої компанії завжди готовий прийти до вас на допомогу і відповісти на ваші запитання. Ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ви залишитесь задоволені!


Адреса підключення:
Вулиця:
Будинок:
Квартира:
Персональні дані:
П.І.Б:
Телефон:

Додаткова інформація:

Для входу в Особистий кабінет введіть Ваш логін і Ваш пароль доступу.
У випадку якщо Ви забули Ваш пароль доступу, будь-ласка звернітся до відділу підтримки абонентів за номерами, які вказані на нашому сайті.
(03368)2-11-58, (068)377-42-17

Зверніть увагу!

Щоб ваше звернення надійшло за призначенням, обов'язково вкажіть своє прізвище та ім'я, контактну адресу, контактний телефон та номер UID. А також детально викладіть суть Вашого звернення - це значно прискорить вирішення Вашого питання. Анонімні звернення згідно із Законом про звернення громадян не розглядаються.

Тема звернення *
Ім'я відправника *
E-mail відправника *
Номер UID
Номер контактного телефону *
Адреса *
Текст повідомлення *
Потягніть для розблокування *

Поля, позначені *, обов'язкові для заповнення.

Увага! Перевірте Вашу контактну інформацію!

Від її точності залежить можливість відправлення Вам відповіді!

Перелік терміналів:

Приватбанк:

вул.Незалежності, 4 (відділення банку)

вул.Шевченка, 22 (магазин Продукти)

вул.Мазепи, 1А (магазин Дункан)


IBox:

вул. Б.Хмельницького, 1 (магазин Колібріс)

Перелік терміналів: